Фонд Соціального Страхування інформує

Фонд соціального страхування України інформує

Фонд  соціального страхування України інформує, що за рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я у разі перебування в  спеціалізованих закладах охорони здоров’я, а також і на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення корона вірусної хвороби, в листках непрацездатності причиною непрацездатності зазначається «ізоляція від COVID-19-11».

17:24:58 22.05.2020

Роз'яснення щодо надання допомоги по тимчасовій непрацездатності під час карантину

Відповідно до підпункту 3 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 212 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» заборонено роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

08:36:35 08.05.2020

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 «Про День охорони праці» в Україні щороку 28 квітня відзначають День охорони праці.

15:13:52 28.04.2020

Про проведення перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасних випадків на виробництві (членам їх сімей) з 01 березня 2020 року та їх виплата у І кварталі 2020 року

Щомісячні страхові виплати підлягають перерахуванню на коефіцієнт, що враховує показники зростання споживчих цін та середньої заробітної плати (доходу) в Україні.

08:49:18 22.04.2020

Номери телефонних «гарячих ліній» ФСС

Відповідно до статті 40 Конституції України та статті 5 Закону України «Про звернення громадян»   та  з метою забезпечення реалізації  та гарантування конституційного права громадян на звернення установлені наступні номери телефонної «гарячої лінії» для страхувальників, застрахованих  осіб, потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань :

11:30:00 27.03.2020