A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Липинська громада
Волинська область, Луцький район

Фонд Соціального Страхування інформує

Фонд профінансував 5,8 млн грн страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві по Луцькому відділенню за 9 місяців 2020 року

     За  9 місяців 2020  року  Луцьким відділенням проведено щомісячні страхові виплати  247  потерпілим (членам їх сімей). Слід зазначити, що з цієї кількості отримувачів виплат – 7 потерпілих є внутрішньо переміщеними особами, які продовжують отримувати страхові виплати на підконтрольній українській владі території.

08:30:14 23.10.2020

Стан та профілактика виробничого травматизму і професійних захворювань за 9 місяців 2020 року

     За підсумками  9 місяців 2020 року у Луцькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області зареєстровано 78 повідомлень про нещасні випадки та гострі професійні захворювання на виробництві.

08:17:04 23.10.2020

Стан та профілактика нещасних страхових випадків в умовах пандемії коронавірусної інфекції

    За підсумками  І півріччя 2020 року у Луцькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області зареєстровано 44 повідомлення про нещасні випадки та гострі професійні захворювання на виробництві.

15:38:07 10.09.2020

Фонд продовжує нараховувати суми витрат на медико-соціальні послуги та здійснить виплати потерпілим після закінчення карантину або зняття обмежень

  З 18 квітня 2020 року Фонд соціального страхування України на вимогу закону призупинив фінансування медичних і соціальних послуг та окремих виплат для потерпілих на виробництві, осіб з інвалідністю та працюючого населення на період дії карантину. Обмеження накладено пунктом другим частини п’ятої прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний Бюджет України на 2020 рік».

11:28:46 28.08.2020

Видатки та щомісячні страхові виплати за підсумками півріччя по Луцькому відділенню складають 3,9 млн. грн.

      У І півріччі 2020  року  Луцьким відділенням здійснювалися  щомісячні страхові виплати 251 потерпілому (членам їх сімей). Слід зазначити, що з цієї кількості отримувачів виплат – 7 потерпілих є внутрішньо переміщеними особами, які продовжують отримувати страхові виплати на підконтрольній українській владі території.

10:01:51 28.08.2020

Дії та розслідування у випадку смерті медичного працівника у зв’язку із захворюванням на COVID-19

Групові, гострі професійні захворювання, гострі професійні захворювання, що призвели до тяжких чи смертельних наслідків підлягають спеціальному розслідуванню. Заклад охорони здоров’я (лікуючий або роботодавець) надсилає з використанням засобів зв’язку (факс, телефонограма, електронна пошта) та протягом доби на паперовому носії екстрене повідомлення про звернення потерпілого з посиланням на нещасний випадок / гостре професійне захворювання (отруєння) за встановленою формою: підприємству (установі, організації), де працює потерпілий медичний працівник або на якому він виконував роботу; територіальному органові Держпраці за місцем настання нещасного випадку та/або гострого професійного захворювання (отруєння); робочому органові виконавчої дирекції Фонду соціального страхування за місцем настання нещасного випадку (далі - робочий орган Фонду). уповноваженому органові чи наглядовій раді підприємства (у разі її утворення); керівнику первинної організації профспілки незалежно від членства потерпілого в профспілці (у разі наявності на підприємстві (в установі, організації) кількох профспілок - керівника профспілки, членом якої є потерпілий), а у разі відсутності профспілки - уповноважену найманими працівниками особу з питань охорони праці. місцевій держадміністрації або органові місцевого самоврядування (у разі відсутності уповноваженого органу чи наглядової ради підприємства); органові галузевої профспілки вищого рівня, а у разі його відсутності - територіальному профоб’єднанню; органові поліції (у разі настання гострого професійного захворювання (отруєння), що призвели до тяжких (у тому числі з можливою інвалідністю потерпілого) чи смертельних наслідків) установі державної санітарно-епідеміологічної служби, яка обслуговує підприємство, — у разі гострих професійних захворювань (отруєнь);  

17:30:59 10.07.2020

Дії медичного працівника у випадку захворювання на COVID-19

Медичний працівник має підозру на COVID-19 – медичний працівник звернувся до сімейного лікаря або терапевта, той встановив підозру на COVID-19, взяв мазок на ПЛР-тест, виписав листок непрацездатності щодо гострого респіраторного захворювання. Надійшло лабораторне підтвердження діагнозу COVID-19 у відповідного медичного працівника. Лікуючий заклад охорони здоров’я, до якого звернувся медичний працівник і вважає, що це може бути професійне захворювання, або роботодавець медичного працівника (заклад охорони здоров’я, де працює медичний працівник) після отримання відповідного лабораторного підтвердження та листка непрацездатності, має сформувати екстрене повідомлення про звернення потерпілого з посиланням на нещасний випадок / гостре професійне захворювання (отруєння) за встановленою формою. Заклад охорони здоров’я (лікуючий або роботодавець) надсилає з використанням засобів зв’язку (факс, телефонограма, електронна пошта) та протягом доби на паперовому носії екстрене повідомлення: підприємству (установі, організації), де працює потерпілий медичний працівник або на якому він виконував роботу; територіальному органові Держпраці за місцем настання нещасного випадку та/або гострого професійного захворювання (отруєння); робочому органові виконавчої дирекції Фонду соціального страхування за місцем настання нещасного випадку (далі - робочий орган Фонду). уповноваженому органові чи наглядовій раді підприємства (у разі її утворення); керівнику первинної організації профспілки незалежно від членства потерпілого в профспілці (у разі наявності на підприємстві (в установі, організації) кількох профспілок - керівника профспілки, членом якої є потерпілий), а у разі відсутності профспілки - уповноважену найманими працівниками особу з питань охорони праці.             5. Роботодавець після отримання екстреного повідомлення організовує проведення епідрозслідування випадку інфікування медпрацівника лікарем-епідеміологом та за результатами проведення якого складається відповідний документ.

17:10:11 10.07.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора