Фонд Соціального Страхування інформує

Довідки ОК-5 і ОК-7 можна отримати онлайн

Для отримання застрахованими особами довідок форми ОК-5 та ОК-7 про страховий стаж не обов’язково відвідувати територіальні органи Пенсійного фонду України. Зазначені довідки можна отримати на веб-порталі ПФУ за посиланням www.pfu.gov.ua

15:32:08 23.03.2020

Фонд компенсує працюючим українцям 50% втраченого заробітку за час самоізоляції під меднаглядом і перебування в лікарнях

Перелік страхових випадків, за якими передбачено надання матеріального забезпечення Фондом соціального страхування України, було розширено на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення COVID-19. Про це директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Олена Дума повідомила сьогодні під час брифінгу МОЗ України щодо заходів з протидії поширеннюкоронавірусної інфекції.

15:31:52 23.03.2020

Роботодавцям рекомендовано подавати заяви на оплату лікарняних і звіти дистанційно

Охоплення електронним документообігом по заявам-розрахункам, на підставі яких Фонд соціального страхування України здійснює фінансування матеріального забезпечення, на сьогодні сягає вже понад 65%. З метою протидії поширенню COVID-19, рекомендуємо страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній  формі подачі документів до Фонду.

08:37:27 23.03.2020

Загальний порядок оплати листка непрацездатності

Фонд соціального страхування України – це орган, який здійснює фінансування страхувальників для виплати матеріального забезпечення у разі захворювання застрахованих осіб або необхідності догляду за членами сім’ї.

12:02:56 17.03.2020

Фонд компенсує українцям втрачений заробіток за час лікування гострих респіраторних хвороб

У випадках встановлення лікарем закладу охорони здоров’я тимчасової непрацездатності, зокрема, при виявлені симптомів гострого респіраторного захворювання, підозрі на COVID-2019, Фонд соціального страхування України профінансує надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності, яка компенсує застрахованій особі втрачений за час лікування заробіток.

11:58:21 17.03.2020

ОСОБЛИВОСТІ ВИДАЧІ ЛИСТКА НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ ТА ЙОГО ОПЛАТИ ПІД ЧАС ДІЇ КАРАНТИНУ

В умовах накладення карантину діє особливий порядок видачі листків непрацездатності, який передбачений розділом 5 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001 № 455.

11:56:07 17.03.2020

Профілактика виробничого травматизму та профзахворюваності – обов’язок роботодавця

Україна взяла курс на децентралізацію та проведення реформ у всіх галузях, в результаті чого створюються нові адміністративні одиниці, реорганізуються чи створюються в об’єднаних територіальних громадах нові організації, установи, підприємства (далі – суб’єкти господарювання) для забезпечення існування та розвитку громад.

12:27:35 26.02.2020