A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Липинська громада
Волинська область, Луцький район

Новини

До уваги виборців

ПОРЯДОК перевірки факту тимчасової нездатності виборця пересуватися самостійно для організації його голосування на місцевих виборах за місцем перебування

09:36 05.08.2020

Луцький МРВ УДСНС України у Волинській області звертається до усіх громадян: не провокуйте пожеж в екосистемах

     За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру в липні-серпні 2020 року на території Волинської області очікується посушливий період з високим рівнем пожежної небезпеки природних екосистемах.

14:28 23.06.2020

Призов громадян на строкову військову службу!

    Призову на строкову військову службу (виклику на призовні комісії) підлягають громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку (стаття 15 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” (далі Закон)).

12:45 10.06.2020

В с.Липини з`явиться Дитячо- юнацька спортивна школа

     В суботу, 23 травня,  відбулася зустріч голови Липинської сільської ради Богдана Петровича Гусака з ФК "Липини", депутатами , Молодіжною радою , Артемом Федецьким та Олегом Герасимюком. Під час зустрічі було обговорено питання влаштування великого футбольного поля з штучним покриттям. Після обговорення варіантів того, як можна модернізувати дане футбольне поле було вирішено, що замість влаштування поливу та нового природного покриття зробити велике футбольне поле з штучним покриттям, яке зможе слугувати при правильному догляді цілий рік, для підтримки спорту в селі.

08:12 25.05.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора