На території Липинської сільської ради з`явиться закрита трансформаторна підстанція

Дата: 28.08.2019 09:44

27 серпня 2019 року відбулася зустріч Липинського сільського голови  Богдана Гусака з генеральним директором ПрАТ «Волиньобленерго» Артемом Мартинюком щодо вирішення проблеми надійності електропостачання сіл громади. В результаті успішних переговорів було домовлено, що сільська рада надасть в оренду ПрАТ «Волиньобленерго» земельну ділянку, на якій компанія збудує ЗТП на 6 лінійних комірок з вакуумними вимикачами, сучасним  релейним захистом і можливістю дистанційного управління для того, щоб звести до мінімуму кількість відключень електроенергії. Проект передбачає можливість у перспективі встановлення двох силових трансформаторів потужністю 630 кВА кожен.

Крім того, ПрАТ «Волиньобленерго» реконструюватиме лінію    10 кВ з установкою сучасних реклоузерів.

Як відомо, 80% відключень електроенергії трапляються через зарослі деревами лінії електропередач. 2 вересня 2019 року спеціалісти сільської ради разом з бригадами ПрАТ «Волиньобленерго» будуть брати участь в чистці ліній електричних мереж від високорослих зелених насаджень по вулицях села Липини.