Бібліотека повна людей

Дата: 30.09.2019 11:32

30-го вересня у всеукраїнський день бібліотек, у бібліотеці с.Липини була проведена інформаційно – просвітницька акція «Бібліотеки повні людей».

Участь в акції взяли учні Липинської ЗОШ. Дітей зустріла Пастощук Неоніла Йосипівна, бібліотекар с.Липини, яка познайомила всіх присутніх з тематичною виставкою «Подорож країною Читалією».

Дана акція стала прекрасною нагодую показати учням де знаходиться бібліотека, якою є бібліотечна навігація, поговорити з дітьми про функцію та місію книжки, нагадати, що без літератури навчання не можливе.

Шкільний бібліотекар Сятковська Алла Михайлівна провела бібліотечний урок «Книги – наші друзі», під час якого розповіла цікаві факти про першу бібліотеку, на чому писали у давнину, хто був першодрукарем.

Провела захоплюючу вікторину в якій діти активно брали участь.

Бібліотекарі стали провідниками і завдяки ним діти зазирнули у фонди.

Приємною несподіванкою стали солодощі, які бібліотекарі роздавали за активну участь дітей у діалозі.

Вітаємо всіх бібліотекарів Липинської ОТГ з професійним святом, бажаємо натхнення, енергії, новаторський ідей та багато читачів, які шануватимуть та поважатимуть вашу самовіддану працю!