Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 01.10.2019 16:44

Ідея створення свята для старших людей виникла у науковців, які займалися питанням старіння населення планети в другій половині ХХ століття. Спочатку цей день відзначали у скандинавських країнах та США, а 1990 році Генеральна асамблея ООН ухвалила рішення про заснування Міжнародного дня людей похилого віку, призначивши його на перший день жовтня. В Україні дане свято почали відзначати щорічно з 1991 року.

Впродовж багатьох років відбувалися заходи до Дня людей похилого віку у приміщенні бібліотеки с.Липини завдяки підтримці Липинської сільської  ради, не винятком став і цей рік.

Пролунало вітання від дуету «Жива пісня» Липинського будинку культури. Відбувся кінопоказ фільму «Шляхетні волоцюги».

В цей день також вітали з ювілеєм Лукаша Олега Івановича.

Ми щиро бажаємо всім людям похилого віку довгих років життя, міцного здоров’я і мирного неба, любові від та шани від доньок і синів, онуків та онучок, поваги від оточення. Нехай у вашому житті буде якомога більше щасливих миттєвостей!