Вітаємо з Днем вчителя!

Дата: 04.10.2019 16:58

Всесвітній день вчителя був заснований в 1994 році, завдяки ЮНЕСКО і святкують його завжди 5 жовтня. Події, які історично передували створенню даного свята, відбулися ще в 1996 році. В Парижі на Спеціальній міжурядовій конференції було підписано документ про соціальний статус вчителів.

В Україні це свято має"плаваючу" дату і святкується в першу неділю жовтня. В день вчителя вітають працівників освіти, влаштовують концерти.

На передодні цього свята в будинку культури с.Липини відбувся концерт приурочений до дня вчителя. На якому виступили учні Липинської ЗОШ, учні з шкіл с.Вишнів та с.Борохів.

Неймовірні та запальні, маленькі "нехочухи" с.Вишнів.

Енергійний та професійний танець учнів с.Борохів. Молодці!

Динамічний танець учнів с.Липини.

Також привітати працівників освіти прийшов і голова сільської ради Гусак Богдан Петрович та вручив грамоти.

До привітань вчителів приєднався і начальник гуманітарного відділу Липинської ОТГ Хомич Олександр Степанович.

Учні шкіл також розіграли цікаві сценки. Сценка "Мрії у вдпустці".

Сценка "Майбутня вчителька" від дуже талановитих діток з с.Вишнів.          Виступ діток з ДНЗ с.Липини.

Продовжили концерт музичні виступи.

Вітаємо ще раз всіх працівників освіти з святом. Нехай натхенно починається кожен ваш день, бажаємо нових здобутків та перемог, щоб кожен новий день був наповнений щасливими моментами і вдячними посмішками дітей.