A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Липинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Підгайцівської громади

Оголошення про намір затвердження тарифу на виробництво та постачання теплової енергії

Дата: 04.12.2019 09:44
Кількість переглядів: 140

Згідно Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 05.06.2018 року №130 суб’єкт господарювання, в даному випадку Виробниче житлово-комунальне господарство с.Липини, інформує споживачів про намір здійснити затвердження тарифу на виробництво та постачання теплової енергії та приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у строк і в спосіб, визначений цим Порядком.

Необхідністю встановлення тарифу на виробництво і постачання теплової енергії є здійснення виробничим житлово-комунальним господарством с.Липини господарської діяльності у сфері теплопостачання з метою приведення у готовність об’єктів соціальної інфраструктури до опалювального сезону та їх безперебійного функціонування.

Передумовою є рішення, прийняте сільською радою, від 29.08.2019 року №110 «Про безкоштовну передачу на баланс ВЖКГ с.Липини основних засобів».

Відповідно до статті 20 Закону України «Про теплопостачання» Держенергоефективності оприлюднює розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення та бюджетних установ, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії.

 Останні затверджені середньозважені тарифи від 25 вересня 2019 року http://saee.gov.ua/uk/content/serednozvazheni-taryfy.

На основі цих розрахунків орган місцевого самоврядування може встановлювати підприємствам тарифи на теплову енергію з відновлюваних джерел на рівні 90% від оприлюднених середньозважених тарифів.

Виходячи з цього, плановий розрахунковий тариф на теплову енергію для комунального підприємства ВЖКГ с.Липини складатиме 1435,54 грн/Гкал без ПДВ (1722,65 грн/Гкал з ПДВ).

Прийом зауважень та пропозицій приймається  до 20 грудня 2019 року за адресою: Волинська обл., Луцький район, с.Липини, вул. Центральна,7; тел. (0332) 797616e-mail: Lvgkg@ukr.net.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора