Відкриття новорічної ялинки

Дата: 19.12.2019 16:56

Традиційно 19 грудня у с.Липини відкрили новорічну ялинку. Дійство проходило у супроводі  віршів, пісень. Учасники були дуже активними,  водили хороводи та грали ігри.

Всі учасники ігор отримали подарунки від Святого Миколая.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Липинської громади Богдан Петрович Гусак. Зокрема він сказав, що і надалі Липинська сільська рада буде підтримувати розумних, талановитих та старанних учнів.

Рухливі танці-зігріванці, яким діти були дуже раді, провів хореограф Руслан Горохоль.

Під кінець свята урочисто засвітили вогні на новорічній ялинці.

Вітаємо всіх із зимовими святами, бажаємо вам у наступному році бути в оточенні виключно позитивних і доброзичливих людей, переживати тільки приємні емоції, радіти кожному прожитому дню, дарувати радість та посмішки оточуючим. І нехай цей Новий рік стане для вас особливим.