A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Липинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Підгайцівської громади

ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 28.12.2019 12:38
Кількість переглядів: 796

    11 грудня 2019 року Луцькою міською радою, в зв’язку з відмовою перевізників встановлювати валідатори для забезпечення обігу електронного квитка, було розірвано договір на пасажирські перевезення на маршруті № 32. Протягом декількох днів село Липини, як і більшість районів м. Луцька і приміських сіл, не було забезпечене транспортним сполученням. Внаслідок переговорів сільської ради з перевізником та Луцькою міською радою 15 грудня 2019 року рух автобусів по маршруту № 32 було відновлено.

  Волинська обласна державна адміністрація, яка організовує приміське автобусне сполучення,                     18 грудня 2019 року для забезпечення автобусного перевезення пасажирів з села Гірка Полонка відкрила маршрут № 236 «Гірка Полонка - Липини», не погодивши його з Липинською сільською радою. Після початку роботи  автобусів на маршруті № 236 виконком Луцької міської ради та перевізник, який обслуговує маршрут № 32, обмежили рух автобусів до автобусної зупинки «Райлікарня» с.Липини.

   В даний час Липинською сільською радою проводиться робота з Волинською обласною державною адміністрацією, Луцькою міською радою, перевізниками, які працюють на маршрутах № 32 та № 236 для оптимізації маршрутів і забезпечення якісним автобусним сполученням всіх жителів громади.

 

Липинська сільська рада


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора