припинила діяльність, увійшла до складу Підгайцівської громади

Допомога від громадської організації "Донбас СОС"

Дата: 03.02.2020 10:35

Починаючи з 2018 року в рамках Меморандуму про співпрацю Мінветеранів тісно співпрацює з Громадською організацією «Донбас СОС». Одним з напрямків співробітництва є підтримка безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-309-110, яка надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Зокрема, телефонні консультації надаються з питань соціального та пенсійного забезпечення, перетину лінії розмежування, доступу до освітніх, медичних та житлових програм, а також, програм працевлаштування.