Військова служба за контрактом

Дата: 10.02.2020 16:05

Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом.

Військовослужбовці мають право на безкоштовне здобуття вищої освіти без відриву від військової служби, безкоштовне медичне забезпечення, а також санаторно-курортне лікування. На сьогодні розроблено зміни до Закону України “Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” щодо виплати грошової компенсації за піднайом житла для осіб рядового, сержантського і старшинського складу. За працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладання нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігається місце роботи, посада і середній заробіток.

За більш детальною інформацією стосовно військової служби за контрактом звертатися в Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат за адресою: м. Луцьк, вул. Теремнівська, 85 а, каб.505.