В с.Липини з`явиться Дитячо- юнацька спортивна школа

Дата: 25.05.2020 08:12

В суботу, 23 травня,  відбулася зустріч голови Липинської сільської ради Богдана Петровича Гусака з ФК "Липини", депутатами , Молодіжною радою , Артемом Федецьким та Олегом Герасимюком. Під час зустрічі було обговорено питання влаштування великого футбольного поля з штучним покриттям. Після обговорення варіантів того, як можна модернізувати дане футбольне поле було вирішено, що замість влаштування поливу та нового природного покриття зробити велике футбольне поле з штучним покриттям, яке зможе слугувати при правильному догляді цілий рік, для підтримки спорту в селі.

Найближчим часом буде розроблено проектно-кошторисна документація на будівництво нового футбольного поля з штучним покриттям та будівлі, в якій на першому поверсі буде розміщуватись спортивний інвентар, роздягальні, душові, а на другому поверсі -  тренажерний зал та приміщення для секцій і гуртків.

Після відкриття футбольного поля та будівлі буде оголошено набір дітей до Дитячо Юнацької Спортивної Школи Липинської громади, в яку зможуть ходити усі бажаючі.