A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Липинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Підгайцівської громади

Шановні орендодавці!

Дата: 11.09.2020 11:31
Кількість переглядів: 477

  СГПП «Несвіч» повідомляє, що видача орендної плати  буде здійснюватися в такі дні:

 

18 вересня 2020р  с. Липини (сільська рада)

   Видача живої риби буде проводиться в період жовтень – листопад 2020 р (про дату видачі буде повідомлено додатково)

 

   Громадяни які не отримають орендну плату  у вказані дні,  зможуть отримати її тільки в грошовій формі 19 і 26 жовтня та 19 і 26 листопада в м. Луцьк, вул Романюка,9  (з 900 до 1700)

 

  Орендна плата виплачується в повному обсязі орендодавцям, які надали належні документи на земельні ділянки, копію паспорта й ідентифікаційного коду і підписали договір оренди. В інших випадках орендна плата виплачується на половину (50%).

  Для орендодавців, які раніше не подали всіх належних документів для укладення договорів оренди, потрібно мати чіткі копії документів про право власності на земельні ділянки (паї) та копії паспорта і ідентифікаційного номера, або їх оригінали.

  Видача орендної плати буде здійснюватися тільки після пред’явлення документів, які посвідчують особу (паспорт громадянина України).

   Для отримання орендної плати за інших осіб (за доньку, брата, кума, сусіда тощо), окрім документу, який посвідчує особу також необхідно пред’явити довіреність (оригінал) в якій буде зазначено повноваження представника на отримання орендної плати за договором оренди землі. Довіреність має бути посвідчена або нотаріусом, або уповноваженою особою сільської ради.

  У випадку відсутності документів, які посвідчують особу та повноваження представника орендна плата  виплачуватися не буде.

  Працівники підприємства не зобов’язані повідомляти про видачу орендної плати кожного орендодавця особисто.

З повагою, дирекція СГПП «Несвіч»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора