Новий спосіб отримання довідок про перебування на обліку у центрі зайнятості.

У зв’язку з вірогідністю поширення COVID -19 та введенням в Україні карантину, Луцька районна філія Волинського обласного центру зайнятості рекомендує для Вас новий спосіб отримання довідок про перебування на обліку у центрі зайнятості. А саме – просимо Вас надсилати заяви на отримання довідки у електронному вигляді або через поштові відділення, а також вказувати зворотню адресу, на яку б Ви хотіли отримати довідку.        Для отримання довідки необхідно надати наступну інформацію: ПІБ, код та серія паспорта, ІПН, адреса, номер телефону, період (за який Вам потрібна довідка- вказувати з якого по який день,місяць,рік), підпис.       Рекомендуємо утриматись від особистих поїздок у філію для отримання вищевказаних довідок. Адреса: Луцька районна філія Волинського обласного центру зайнятості, м. Луцьк, вул. Конякіна, 2 Волинська область, 43023. Тел. (0332) 71-95-05 Електронна адреса: 354@volsz.gov.ua

14:34 17.03.2020

Луцька районна філія Волинського обласного центру зайнятості інформує

Відповідно до РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ Ю. ПОГУЛЯЙКА № 131 від 11.03.2020 року на період карантину з 17 березня до  3 квітня 2020 року призупиняється прийом для первинної реєстрації громадян. Прийом  громадян, яким уже призначено наступне відвідування – здійснюється за наявності засобів особистого захисту (наприклад, захисна марлева пов’язка, медична маска).

12:57 17.03.2020

ШАНОВНІ СТРАХУВАЛЬНИКИ!

У зв’язку із запровадженням карантину Луцьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області просить Вас по всіх питаннях соціального страхування звертатись до нас в телефонному режимі, а документи подавати на електронну адресу: luck.vo@fssu.gov.ua.

10:48 17.03.2020

Рекомендації щодо проведення дезінфекційних профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19

З метою посилення заходів щодо недопущення та поширення захворюваності на новий коронавірус 2019-nCov у місцях скупчення людей (торгівельні ринки, супермаркети, автовокзали залізнодорожні вокзали, кафе, ресторани, міський та міжміський транспорт) потрібно проводити профілактичну дезінфекцію.

10:47 17.03.2020

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання розпорядження сільського голови від 12 березня  2020 року № 28/1.5 «Про запобігання поширенню на території сільської ради коронавірусу COVID-19», в період з 12 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року, прийоми громадян керівництвом, структурними підрозділами, установами та організаціями  Липинської сільської ради ПРИПИНЯЮТЬСЯ.

08:01 17.03.2020