Бібліотека повна людей

30-го вересня у всеукраїнський день бібліотек, у бібліотеці с.Липини була проведена інформаційно – просвітницька акція «Бібліотеки повні людей».

11:32 30.09.2019

Ремонт дороги в с.Борохів

Враховуючи незадовільний стан дорожнього одягу по вул.Відродження у с.Борохів, Липинською сільською радою було прийнято рішення про капітальний ремонт частини даної вулиці.

11:08 16.09.2019

Вітаємо!

12 Вересня (в неділю) у селі Боратин були проведені змагання серед вчителів фізичної культури. До участі запрошувались всі викладачі луцького району.

10:25 13.09.2019

Радісне навчання- кращі здобутки

Щоб навчання діток Липинської громади проходило в комфортних умовах, голова сільської ради приділив увагу та спрямував значні кошти  для підготовки закладів освіти до нового навчального року. Завдяки цьому в школі с.Борохів проведено благоустрій шкільного подвір`я.

08:51 06.09.2019

День пам'яті загиблих за Незалежність

В Україні 29 серпня відзначають День пам'яті загиблих за Незалежність.       Президент Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

08:16 29.08.2019

На території Липинської сільської ради з`явиться закрита трансформаторна підстанція

27 серпня 2019 року відбулася зустріч Липинського сільського голови  Богдана Гусака з генеральним директором ПрАТ «Волиньобленерго» Артемом Мартинюком щодо вирішення проблеми надійності електропостачання сіл громади. В результаті успішних переговорів було домовлено, що сільська рада надасть в оренду ПрАТ «Волиньобленерго» земельну ділянку, на якій компанія збудує ЗТП на 6 лінійних комірок з вакуумними вимикачами, сучасним  релейним захистом і можливістю дистанційного управління для того, щоб звести до мінімуму кількість відключень електроенергії. Проект передбачає можливість у перспективі встановлення двох силових трансформаторів потужністю 630 кВА кожен.

09:44 28.08.2019