Допомога від громадської організації "Донбас СОС"

Починаючи з 2018 року в рамках Меморандуму про співпрацю Мінветеранів тісно співпрацює з Громадською організацією «Донбас СОС». Одним з напрямків співробітництва є підтримка безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-309-110, яка надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

10:35 03.02.2020

Три празники в гості!

В будинку культури с.Липини 26.01.2020 відбувся концерт колядок за участі церковних хорів. Концертну програму розпочав народний аматорський вокальний ансамбль Липинського будинку культури «Жива пісня».

08:37 27.01.2020

Запрошуємо на концерт!

У неділю відбудеться концерт колядок за участі церковних хорів. Запрошуємо всіх жителів та гостей Липинської ОТГ відвідати даний концерт.

12:12 22.01.2020

Запрошуємо всіх на концерт!

Ансамбль "Лебідонька" запрошує всіх на концерт! Приємно, що жительки с.Липини створили аматорський жіночий вокальний ансамбль, який має статус народного.

08:10 14.01.2020

ІНФОРМАЦІЯ

11 грудня 2019 року Луцькою міською радою, в зв’язку з відмовою перевізників встановлювати валідатори для забезпечення обігу електронного квитка, було розірвано договір на пасажирські перевезення на маршруті № 32. Протягом декількох днів село Липини, як і більшість районів м. Луцька і приміських сіл, не було забезпечене транспортним сполученням. Внаслідок переговорів сільської ради з перевізником та Луцькою міською радою 15 грудня 2019 року рух автобусів по маршруту № 32 було відновлено.

12:38 28.12.2019

Подарунки від Миколая

Свято Святого Миколая – приємний та радісний день. Він зігрітий благословенням, добром і радістю. Святого Миколая називають Чудотворцем, і, це правда. Адже саме в цей день виконуються всі найзаповітніші мрії. Так і цього року щедрий Миколай не оминув учнів всіх шкіл Липинської ОТГ. Липинська сільська рада посприяла тому, щоб всі учні отримали солодкі подарунки.

08:05 20.12.2019

Майстер клас

В бібліотеці провели майстер клас від Руслана Горохоля по виготовленню новорічної ялинки. Світлини заходу

14:58 19.12.2019