З Днем Незалежності Україно!

Сьогодні хочем поділитися з Вами найяскравішими фактами про нашу державу, які роблять її унікальною і неповторною, нам є чим пишатись.

07:46 24.08.2019

Вітаємо з Днем Державного Прапора України!

День Державного прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний гімн і майорить Державний прапор. Бажаємо всім нам бути гідними пам'яті наших попередників, які працею, здоров'ям, а деколи і своїм життям створювали славу і велич Державного прапора країни! Зі святом Вас, дорогі українці!

08:39 23.08.2019

"Червоний"

Запрошує всіх бажаючих на перегляд кінострічки "Червоний", який відбудеться 22.08.19 в приміщенні Липинської сільської бібліотеки о 18 год.

08:58 20.08.2019

Податок за землю 2019

Липинська сільська рада повідомляє землекористувачів-власників земельних ділянок на території Липинської сільської ради, сплатити земельний податок за 2019 рік. Для отримання квитанції на сплату земельного податку звертатись в Липинську сільську раду. Термін сплати податку до 30.08.2019. За несвоєчасну плату нараховуватиметься пеня.

09:22 29.07.2019